0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

AFT DESİGN
Mimari görselleştirme / Mimari Animasyon hizmetleri

2001 yılında faaliyetlerine başlayan AFT-DESIGN; mimari tasarım, exterior-interior 3d mimari görselleştirme, mimari animasyon , hava fotografcılıgı , interaktif sanal gerçeklik uygulamaları uzmanlaşmış bir çalışma grubudur.
Çalışmalarıyla; ulusal ve uluslar arası rekabet ortamı içinde, offplan konut satışlarında gayrimenkul ve inşaat firmaları için farkındalık yaratılmasına destek olur. Satış, pazarlama ve marketing stratejileri ile kurumsal firma kimligine olumlu katkıda bulunur. Mimari ofislerin tasarım sürecine destek olur ve profesyonel proje sunumları konusunda çözümler üretir. Stratejik ve yaratıcı düşünceyle yenilikci teknolojileri bir araya getirerek, yerel ve küresel pazar içinde deneysel ve interaktif pazarlama çözümleri üretir.

Ne Yapıyoruz

Tasarım

Tasarım

Tasarım konusunda Her alanı kucaklayan yaratıcı çözümlerimizle, mekanları sadece şekil ve fonksiyon değil, aynı zamanda karakter ve ruh taşıyan yaşam alanlarına dönüştürüyoruz. Her detayda estetikle buluşan tasarımlarımızla, hayallerinizi somut birer gerçeklik haline getiriyoruz.

Mimari görselleştirme

Mimari görselleştirme

Her çizgi, her gölge, hayalinizdeki yapıların izlerini taşıyor. İç ve Dış mekan Mimari görselleştirmelerle, tasarımlarınızı,fotograf gerçekliğinde hayata geçirmek için buradayız. Görsel bir şölenle projelerinizi en etkileyici şekilde sunuyoruz.

Mimari animasyon

Mimari animasyon

Mimari animasyonlarımızı oluştururken, sadece bilgisayar ekranlarıyla yetinmiyoruz. Drone ile çekilen gercek arazi videolarına yapılan montajların yarattığı gerçekçilik ve greenscreen studyo kullanarak insan modellerle yapılan çekimler ile projelerinize canlılık katıyor, hayallerinizi daha da gerçekçi hale getiriyoruz. Siz hayal edin, biz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

23 +
Yıllık Tecrube
750 +
Tamamlanmış Proje
150 +
Mutlu İşveren
20 +
Onur ve Ödüller