2001 yılında faaliyetlerine başlayan AFT-DESIGN; mimari tasarım, exterior-interior sanal mimari görselleştirme, mimari animasyon, tanıtım filmleri, hava fotoğrafcılığı, 3D/4D interactive sanal gerçeklik ve web tasarımı üzerine uzmanlaşmış bir çalışma grubudur.Çalışmalarıyla; ulusal ve uluslar arası rekabet ortamı içinde, offplan konut satışlarında gayrimenkul ve inşaat firmaları için farkındalık yaratılmasına destek olur. Satış, pazarlama ve marketing stratejileri ile kurumsal firma kimligine olumlu katkıda bulunur. Mimari ofislerin tasarım sürecine destek olur ve profesyonel proje sunumları konusunda çözümler üretir.Stratejik ve yaratıcı düşünceyle yenilikci teknolojileri bir araya getirerek, yerel ve küresel pazar içinde deneysel ve interaktif pazarlama çözümleri üretir.<br>

Still rendering

Projelerinizin iç ve dış mekan görselleştirmelerini uygulama detayında ve fotorealistik gerçekcilikte, ofset katalog baskılarına ve bilboard dış mekan baskılarına uygun çözünürlükte, isterseniz sanal araziler üzerine, isterseniz proje arazilerinizden yapacağımız hava fotografı çekimlerinin üzerine montajlayarak sunumlarınızı ve kataloglarınızı en gerçekci ve başarılı şekilde oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.aboutstill

Mimari animasyon tanıtım filmleri

Proje lansmanlarınız , tanıtım kokteylleriniz ve fuar standlarınızda ulusal ve uluslararası rekabet ortamı içerisinde  sizi rakiplerinizin bir adım önüne çıkartacak kalite ve gerçekcilikte 3d sanal proje tanıtım filmleri hazırlıyoruz. Gerek modelleme kalitesi , gerekse sahne kurgusu ve senaryo , render teknikleri ve teknik ekipman yonunden uzun yıllar içerisinde sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrubemizle sizlere sürprizlerle karşılaşmadan en hızlı ve en kaliteli sonucu sunuyoruz.

  • Dilerseniz Greenscreen studyomuzda,ajanslardan gelen profesyonel mankenlerle yaptığımız kayıtları sanal mekanlarla birleştirebiliyoruz.
  • Dilerseniz proje arazinizde havadan yapacağımız video çekimlerine 3d proje modellerini montajlayarak sunumlarınızı en profesyonel ve gerçekci hale getirebiliyoruz.
  • Tanıtım animasyon filmlerinde kullandığımız müziklerin tamamını sizin için  özel yaptırıyoruz ya da lisans hakkını satın alıyoruz.

aboutgreen

3D / 4D İnteraktif sanal gerçeklik

Sanal gerçeklik sistemlerimizle projelerinizi daha kağıt üzerindeyken 3d ve 4d olarak tecrübe edmenize imkan sağlıyoruz.

  • Bilgisayar basında mouse ve klavye kullanarak ya da playstation joystick ile realistik kalitede projenizin iç ve dış mekanlarını kendiniz gezin.
  • Projenizin interaktif tur uygulamasını ,projeniz için hazırlayacağımız web sayfasına yükleyelim ve dünyanın heryerinden potansiyel müşterileriniz interaktif olarak proje mekanlarınızda gezsinler ve diledikleri gibi incelesinler.
  • Birtual omni yürüyüş platformumuz ve occulus vr sanal gerceklik gözlüğümüzü kullanarak 4 boyutlu ortamda kendinizi gerçekten sanal mekanların içinde hissedin.Bu uygulamamız uluslararası emlak fuarlarında standınızın çok ilgi çekmesine olanak sağlayacaktır.
  • 4d sunumunuzu biraz daha eğlenceli hale getirelim.4d sanal Proje mekanlarınıza döşeyeceğimiz rollercoaster raylarıyla,kullanıcıların biryandan adrenalin ve heyecanı yaşarken bir yandan da projelerinizi gezmesini sağlayalım.

aboutinteractive

360′ interaktif tur uygulamaları

360 interaktif tur uygulamalarımız ile web sayfası üzerinden online olarak proje iç ve dış mekanlarınızı önceden belirlediğimiz merkez noktalara bağlı kalarak 360 derece açı ile sanal olarak gemenize olanak sağlıyoruz

360-400x400

Web design

Dilerseniz Domain name ve hosting hizmetinizi sağlayıp, sizin için hazırlayacağımız still resimler, animasyon tanıtım filmi , 3d interaktif tur ve diğer her türlü proje tanıtım bilgisi ve görsel malzeme ile etkileyici ve kolay kullanımlı web sayfanızı hazırlıyoruz.

aboutweb